| Voltage: | 160-250V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 40W |
| Luminous Flux: | 4270 lm / 252 lm / 3286 lm / 525 lm / 3285 lm |
| Color Temperature: | 6400K/ Red / Green / Blue / Yellow |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 25,000 hrs |
| Base: | E27 |
| Detail: | Foldable |
|
|
| Voltage: | 160-250V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 40W |
| Luminous Flux: | 4270 lm / 252 lm / 3286 lm / 525 lm / 3285 lm |
| Color Temperature: | 6400K/ Red / Green / Blue / Yellow |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 25,000 hrs |
| Base: | E27 |
| Detail: | Foldable |
|
|