| Voltage: | 100-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 36W |
| Luminous Flux: | 3800 lm |
| Color Temperature: | 6400K |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 25,000 hrs |
| Base: | E27 |
| Detail: | Foldable & Rotatable |
|
|
| Voltage: | 100-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 36W |
| Luminous Flux: | 3800 lm |
| Color Temperature: | 6400K |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 25,000 hrs |
| Base: | E27 |
| Detail: | Foldable & Rotatable |
|
|