| Voltage: | 170-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 30W |
| Luminous Flux: | 2550 lm |
| Color Temperature: | 6400K |
| Color: | White |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 25,000 hrs |
| Size: | 327x327x49 mm |
|
|
|
|
| Voltage: | 170-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 30W |
| Luminous Flux: | 2550 lm |
| Color Temperature: | 6400K |
| Color: | White |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 25,000 hrs |
| Size: | 327x327x49 mm |
|
|
|
|