| Voltage: | 185-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 15W |
| Luminous Flux: | 1125 lm |
| Color Temperature: | 6400K |
| Color: | White |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Diameter: | 260 mm |
|
|
![]() |
|
| Voltage: | 185-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 15W |
| Luminous Flux: | 1125 lm |
| Color Temperature: | 6400K |
| Color: | White |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Diameter: | 260 mm |
|
|
![]() |
|