| Voltage: | 100-250V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 4W |
| Luminous Flux: | 360 lm |
| Color Temperature: | 4200K |
| Color: | Chrome |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Length: | 407 mm |
|
|
|
|
|
| Voltage: | 100-250V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 4W |
| Luminous Flux: | 360 lm |
| Color Temperature: | 4200K |
| Color: | Chrome |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Length: | 407 mm |
|
|
|
|
|