| Voltage: | 175-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 45W |
| Luminous Flux: | 3375 lm |
| Color Temperature: | 4200K / 6400K |
| Color: | White |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 20,000 hrs |
| Beam Angle: | 120° |
| Size: | 595x595x35 mm |
| Detail: | Backlight Panel |
|
|
|
|
| Voltage: | 175-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 45W |
| Luminous Flux: | 3375 lm |
| Color Temperature: | 4200K / 6400K |
| Color: | White |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 20,000 hrs |
| Beam Angle: | 120° |
| Size: | 595x595x35 mm |
| Detail: | Backlight Panel |
|
|
|
|