| Voltage: | 220-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 30W |
| Luminous Flux: | 3250 lm |
| Color Temperature: | 6400K |
| Color: | Red & Black |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Detail: | 1.8M H07RN-F3G1.5mm2+VDE plug |
|
|
|
|
|
| Voltage: | 220-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 30W |
| Luminous Flux: | 3250 lm |
| Color Temperature: | 6400K |
| Color: | Red & Black |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Detail: | 1.8M H07RN-F3G1.5mm2+VDE plug |
|
|
|
|
|