| Voltage: | 100-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 18W |
| Luminous Flux: | 1530 lm |
| Light Color: | 3CCT |
| Color: | Black / White |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 25,000 hrs |
| Beam Angle: | 120° |
| Size: | Ø220x23 mm |
| Detail: |
With PIR Sensor and Photocell CCT Can Adjustable With DIP Switch Light and Dark Detection Option Surface & Recessed function Adjustable (85-165mm) Flush Mounting Apparatus, Memory feature |
|
|
|
|
Arabic
English


