| Voltage: | 160-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 10W |
| Luminous Flux: | 800 lm |
| Color Temperature: | 4200K |
| Color: | White |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Size: | 212x119x44.5 mm |
| Detail: | With PIR Sensor Time Delay & Ambient Light adjustable |
|
|
|
|
| Voltage: | 160-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 10W |
| Luminous Flux: | 800 lm |
| Color Temperature: | 4200K |
| Color: | White |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Size: | 212x119x44.5 mm |
| Detail: | With PIR Sensor Time Delay & Ambient Light adjustable |
|
|
|
|