| Voltage: | 175-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 20W |
| Luminous Flux: | 1600 lm |
| Color Temperature: | 4200K |
| Color: | White / Black |
| LED Type: | COB LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Beam Angle: | 24° |
|
|
|
|
| Voltage: | 175-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 20W |
| Luminous Flux: | 1600 lm |
| Color Temperature: | 4200K |
| Color: | White / Black |
| LED Type: | COB LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Beam Angle: | 24° |
|
|
|
|