| Voltage: | 100-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 8W |
| Luminous Flux: | 500 lm |
| Color Temperature: | 4200K |
| Color: | White / Black |
| LED Type: | COB LED |
| Average Life: | 40,000 hrs |
| Beam Angle: | 53° |
|
|
|
|
| Voltage: | 100-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 8W |
| Luminous Flux: | 500 lm |
| Color Temperature: | 4200K |
| Color: | White / Black |
| LED Type: | COB LED |
| Average Life: | 40,000 hrs |
| Beam Angle: | 53° |
|
|
|
|