| Voltage: | 185-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 26W |
| Luminous Flux: | 1700 lm |
| Color Temperature: | 4200K |
| Color: | Black / White |
| LED Type: | COB LED |
| Average Life: | 20,000 hrs |
| Beam Angle: | 24° |
|
|
|
|
| Voltage: | 185-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 26W |
| Luminous Flux: | 1700 lm |
| Color Temperature: | 4200K |
| Color: | Black / White |
| LED Type: | COB LED |
| Average Life: | 20,000 hrs |
| Beam Angle: | 24° |
|
|
|
|