| Voltage: | 160-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 36W |
| Luminous Flux: | 3600 lm |
| Color Temperature: | 3000K / 6400K |
| Color: | White |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 25,000 hrs |
| Detail: | Waterproof |
|
|
|
|
| Voltage: | 160-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 36W |
| Luminous Flux: | 3600 lm |
| Color Temperature: | 3000K / 6400K |
| Color: | White |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 25,000 hrs |
| Detail: | Waterproof |
|
|
|
|