| Voltage: | 220-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 16W |
| Luminous Flux: | 410 lm |
| Color Temperature: | 7000-9000K |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Battery: | 2 x 4V 900mAh Sealed-Acid |
| Duration Time: | 3 Hours |
| Length: | 325 mm |
| Detail: |
Automatic Light-Up Emergency Exit (Sticker included) |
|
|
|
|
Arabic
English


