| Voltage: | 5V DC Micro USB |
|---|---|
| Wattage: | 25W |
| Luminous Flux: | 550 / 195 / 40 lm |
| Color Temperature: | 7000-9000K |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Battery: | 3.7V 1.8Ah Lithium |
| Duration Time: | 1.5 / 5 / 20 Hours |
| Detail: | 3 Step Dimming |
|
|
|
|
|
| Voltage: | 5V DC Micro USB |
|---|---|
| Wattage: | 25W |
| Luminous Flux: | 550 / 195 / 40 lm |
| Color Temperature: | 7000-9000K |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Battery: | 3.7V 1.8Ah Lithium |
| Duration Time: | 1.5 / 5 / 20 Hours |
| Detail: | 3 Step Dimming |
|
|
|
|
|