| Voltage: | 220-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 23W |
| Luminous Flux: | 600 lm - 100 lm |
| Color Temperature: | 8000-12000K |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Battery: | 2 x 4V 1.6Ah Sealed-Acid |
| Duration Time: | 2-10 Hours |
| Height: | 450 mm |
| Detail: |
Dimmable Automatic Light-Up Hangable, Mountable & Desk Lamp usable |
|
|
|
|
|
Arabic
English



