| Voltage: | 5V DC Micro USB |
|---|---|
| Wattage: | 1W |
| Luminous Flux: | 54 lm (Strong) / 30 lm (Weak) |
| Color Temperature: | 7000-9000K |
| LED Type: | High PowerLED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Battery: | 3.7V 1.2Ah Lithium |
| Duration Time: | 6 Hours (Strong) / 12 Hours (Weak) |
|
|
|
|
|
| Voltage: | 5V DC Micro USB |
|---|---|
| Wattage: | 1W |
| Luminous Flux: | 54 lm (Strong) / 30 lm (Weak) |
| Color Temperature: | 7000-9000K |
| LED Type: | High PowerLED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Battery: | 3.7V 1.2Ah Lithium |
| Duration Time: | 6 Hours (Strong) / 12 Hours (Weak) |
|
|
|
|
|