| Voltage: | 165-260V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 12W |
| Luminous Flux: | 960 lm |
| Color Temperature: | 2 CCT (3000K&6500K) |
| LED Type: | SMD |
| Average Life: | 25,000 hrs |
| Size: | Ø120x25 mm |
| Cutting Size: | Ø50-Ø105 mm |
| Detail: | Frameless, Adjustable Cut Hole |
|
|
|
|
| Voltage: | 165-260V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 12W |
| Luminous Flux: | 960 lm |
| Color Temperature: | 2 CCT (3000K&6500K) |
| LED Type: | SMD |
| Average Life: | 25,000 hrs |
| Size: | Ø120x25 mm |
| Cutting Size: | Ø50-Ø105 mm |
| Detail: | Frameless, Adjustable Cut Hole |
|
|
|
|