| Voltage: | 170-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 20W |
| Luminous Flux: | 1700 lm |
| Color Temperature: | 6400K |
| Color: | White |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 25,000 hrs |
| Size: | 280x49 mm |
|
|
|
|
| Voltage: | 170-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 20W |
| Luminous Flux: | 1700 lm |
| Color Temperature: | 6400K |
| Color: | White |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 25,000 hrs |
| Size: | 280x49 mm |
|
|
|
|