| Voltage: | 220-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 45W |
| Luminous Flux: | 4900 lm |
| Color Temperature: | 6400K |
| Color: | Yellow & Black |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Detail: | Foldable & With 1.8 meters cable |
|
|
|
|
|
| Voltage: | 220-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 45W |
| Luminous Flux: | 4900 lm |
| Color Temperature: | 6400K |
| Color: | Yellow & Black |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Detail: | Foldable & With 1.8 meters cable |
|
|
|
|
|