| Voltage: | 160-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 20W |
| Luminous Flux: | 2400 lm |
| Color Temperature: | 6400K |
| Color: | White |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Size: | Ø220x80 mm |
| Detail: | With PIR Sensor |
|
|
|
|
| Voltage: | 160-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 20W |
| Luminous Flux: | 2400 lm |
| Color Temperature: | 6400K |
| Color: | White |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Size: | Ø220x80 mm |
| Detail: | With PIR Sensor |
|
|
|
|