| Wattage: | 200W |
|---|---|
| Luminous Flux: | 1198 lm |
| Color Temperature: | 6400K |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 50,000 hrs |
| Battery: | 2 x 3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate |
| Charging Time: | 4-6 Hours (Cloudy 1 day, Rainy 2 days) |
| Duration Time: | 12-15 Hours |
| Solar Panel: | Polycrystalline Silicon, 6V/20W |
| Installation Height: | 4 Meters |
| Detail: | Solar, Remote Control (12m) & Light Operated, With PIR Sensor |
|
|
|
|
|
English
Arabic



