| Voltage: | 85-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 5W |
| Luminous Flux: | 350 lm |
| Color Temperature: | 4200K |
| Color: | Black |
| LED Type: | 1x2 Power LED & SMD LED |
| Average Life: | 25,000 hrs |
| Detail: | Up, Down & Front Lighting |
|
|
|
|
| Voltage: | 85-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 5W |
| Luminous Flux: | 350 lm |
| Color Temperature: | 4200K |
| Color: | Black |
| LED Type: | 1x2 Power LED & SMD LED |
| Average Life: | 25,000 hrs |
| Detail: | Up, Down & Front Lighting |
|
|
|
|