| Voltage: | 220-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 10W |
| Luminous Flux: | 360 lm |
| Color Temperature: | 7000-9000K |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Battery: | 4V 1.6Ah Sealed-Acid |
| Duration Time: | 1 Hour (Strong) - 25 Hours (Weak) |
| Detail: | Dimmable & Solar |
|
|
|
|
|
| Voltage: | 220-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Wattage: | 10W |
| Luminous Flux: | 360 lm |
| Color Temperature: | 7000-9000K |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Battery: | 4V 1.6Ah Sealed-Acid |
| Duration Time: | 1 Hour (Strong) - 25 Hours (Weak) |
| Detail: | Dimmable & Solar |
|
|
|
|
|