| Voltage: | 5V DC Micro USB |
|---|---|
| Wattage: | 15W |
| Luminous Flux: | 150 lm (3000K) / 290 lm (4200K) /160 lm (6400K) |
| Color Temperature: | 3000K-4200K-6400K (Adjustable) |
| LED Type: | SMD LED |
| Average Life: | 30,000 hrs |
| Battery: | 3.7V 1.8Ah Lithium |
| Duration Time: | 6 Hours (3000K/6400K) / 4 Hours (4200K) |
|
|
|
|
|
English
Arabic



